Eurolyga gyvai: „Žalgiris“ – „Panathinaikos“

Zoranas Dragičius veržiasi per „Real" gynybos spąstus

Devyniomis nesėkmėmis 2021-2022 metų Eurolygą pradėjęs ir tokiu būdu prasčiausią startą šiame turnyre per visą savo istoriją užfiksavęs Kauno „Žalgiris“ nelemtąjį pergalių prakeiksmą dar sykį bandys nuimti savo namų arenoje. Antradienio vakarą dvigubos Eurolygos savaitės pirmajame susitikime čia jų lauks svečių iš Atėnų „Panathinaikos“ testas.

Abu žaliai balti šio vakaro varžovai murkdosi Eurolygos turnyro lentelės dumblo sluoksnyje. Lietuvos čempionai yra paskutiniai – 18-ti, o 2 pergales per 9 susitikimus pasiekusi stipriausia praėjusio sezono Graikijos komanda stovi ant 17-tos turnyro lentelės pozicijos.

Dviejų prasčiausius rezultatus Eurolygoje rodančių ekipų kovoje itin svarbūs faktoriai bus šalti nervai ir gerai paruošti namų darbai. Į Kauną atvykusi ir fiziškai kietą krepšinį pažadėjusi svečių komanda neslėpė intencijų išvykti iš antrojo pagal dydį Lietuvos miesto su pergale kišenėje, tačiau vyriausiasis „Pao“ treneris Dmitris Priftis pažymėjo, jog ją pasiekti nebus lengva dėl žalgiriečių sirgalių Nemuno saloje kuriamos fantastiškos atmosferos.

Palaikymą „Žalgiris, be abejo, turės. Visgi siekiant pirmosios pergalės sezone, teks kaip reikiant paprakaituoti grumiantis su ne pačia talentingiausia, tačiau daug legionierių turinčia ir kietą krepšinį mėgstančia Graikijos ekipa. Kadangi abi ekipos šiame sezone itin prastai puola, kieta kova ir tikslumas smulkių detalių išpildyme veikiausiai ir lems dvikovos baigtį.

Rungtynių pradžia – 20:00 val.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts