Eurolygos čempionai patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės

Pajėgiausia praėjusio sezono komanda šiame Eurolygos etape ir toliau neranda savojo žaidimo. Ergino Atamano treniruojama Stanbulo „Anadolu Efes“ (0-4) ekipa išvykos rungtynėse 71:75 (21:16, 15:26, 21:13, 22:12) privalėjo pripažinti Milano „Olimpia“ (4-0) pranašumą.

Rungtynės klostėsi permainingai. Didžiąją dalį pirmosios rungtynių pusės pirmavo svečiai, tačiau likus minutei iki rungtynių pabaigos rezultatą persvėrė aikštės šeimininkai. Trečiajame kėlinyje Milano klubas pirmą kartą rungtynėse įgavo dviženklį pranašumą, o lemiamą ketvirtį pradėjo turėdama 14 taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje „Anadolu Efes“ surengė spurtą 11:0 ir atsilikimas sumažėjo iki vos 3 taškų. Vis tik, po minutės pertraukėlės sugrįžę Milano komandos krepšininkai greitai atstatė dviženklį pranašumą. Lemiamu rungtynių metu vėl jautį už ragų suėmę praėjusio sezono Eurolygos čempionai atsilikimą sugebėjo sumažinti iki 4 taškų, tačiau „Olimpia“ iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

„Anadolu Efes“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir buvusio žalgiriečio Vasilije Micičius, kuris per 36 minutes pelnė 17 taškų (2/8 trit., 3/9 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Olimpia“ ekipoje rezultatyviausiai pasirodė Malcolmas Delaney, kuris per 26 minutes pelnė 16 taškų (2/4 trit., 4/7 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Armani Exchange“: Malcolmas Delaney 16, Devonas Hallas 13, Shavonas Shieldsas 12, Luigi Datome 11.

Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 17, Shane'as Larkinas 13, Adrienas Moermanas 12, Filipas Petruševas 10.