Įspūdingą žaidimą pademonstravęs „Žalgiris“ namuose patiesė Stambulo „Fenerbache“ ekipą

"Žalgiris" Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę iš eilės

Penktadienio vakarą antrą pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Kauno „Žalgirio“ (2/9) krepšininkai, kurie savo namų arenoje, rezultatu 86:75 įveikė savo Stambulo „Fenerbahče“ (3/8) klubą.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Turkijos (11:18), tačiau šį kartą Lietuvos čempionai ilgai nemiegojo ir įkvėpti sėkmingos Tai Websterio atkarpos, perėmė varžybų ritmo kontrolę į savo rankas bei antrojo ketvirčio pabaigoje jau pirmavo rezultatu 38:27.

Po ilgosios pertraukos kauniečiai nesiruošė leisti priešininkams patikėti, jog pastarieji gali perimti viską į savo rankas. Reikiamu metu iniciatyvos ėmėsi Janis Strelniekas, kurio taiklūs tolimi šūviai padidino aikštės šeimininkų pranašumą net iki 15 taškų. Tiesa, prieš žengiant į lemiamą ketvirtį „Fenerbache“ krepšininkai sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir skirtumas buvo sumažėjęs iki 5 taškų – 64-59.

Prasidėjus ketvirtajam varžybų kėliniui „Žalgirio“ krepšininkai pajautė, jog jie yra namie ir turi kam įrodyti savo vertę. Taiklūs tolimi metimai ir puikus darbas gynyboje neleido svečiams jaustis patogiai. Stambulo „Fenerbache“ krepšininkai bandė kovoti iki paskutinių akimirkų, tačiau stebuklo sukurti nepavyko ir J.Zdovco auklėtiniai į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę Eurolygoje – 87:75.