„Barcelona“ krito antrą kartą iš eilės – „AX Armani“ buvo stipresni

"Barcelona" Eurolygoje patyrė antrą nesėkmę iš eilės

Antrąją nesėkmę iš eilės Eurolygoje patyrė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (6/2). Katalonų klubas išvykoje rezultatu 70:75 (21:28, 13:14, 15:19, 21:14) po atkaklaus mūšio nusileido Milano „AX Armani“ (7/1) krepšininkams.

Katalonai jau pirmajame varžybų kėlinyje susidūrė su problemomis tiek gynyboje, tiek puolime, o tuo pasinaudoję „AX Armani“ krepšininkai sugebėjo pabėgti į priekį bei po pirmojo ketvirčio turėjo 9 taškų pranašumą – 13:22.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Italijos klubas ir toliau diktavo taisykles, bei laikė solidų pranašumą ir neleido svečiams iš Ispanijos priartėti arčiau (30:40).

Po didžiosios pertraukos Barselonos ekipa krito į dar didesnę duobę ir šeimininkų pranašumas pasiekė rekordinę 13 taškų ribą – 41:54. Nepaisant to Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sugebėjo susigrąžinti kovinę dvasią ir lemiamą ketvirtį įžengė jau su visai kitokia aistra.

Lietuvio treniruojama ekipa kėlinį pradėjo atkarpa 14-0, kuri leido svečiams ne tik išlyginti rezultatą, bet ir po Nigelo Hayeso-Daviso dvitaškio perimti iniciatyvą į savo rankas (63:61). Visgi, greitai katalonų popieriai ėmė vėl prastėti. Po tritaškį smeigė Shavonas Shieldas bei Luigi Datome ir italai priekyje – 65:71. Po šio momento „Barcelona jėgų dar vienam spurtui neberado ir teko pripažinti oponentų pranašumą – 70:75.

Skausmingose rungtynėse savo progą gavo ir jaunasis „Barcos“ įžaidėjas – Rokas Jokubaitis. Lietuvcis aikštelėje praleido net 16 minučių, pelnė 5 taškus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 varžovų pražangą, padarė