Triuškinančią „Barcos“ pergalę vainikavo Jokubaičio karjeros mačas

Naująjį Eurolygos sezoną lietuviškoji „Barcelona“ (1-0) pradėjo bene skambiausia pergale pirmajame ture. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 96:64 (28:15, 22:14, 13:17, 33:18) neturėjo vargo su Berlyno ALBA (0-1) krepšininkais.

Lietuvis Rokas Jokubaitis per 18 ant parketo praleistų minučių sužaidė geriausias savo karjeros rungtynes Eurolygoje ir prie pergalės pridėjo 12 taškų (2/2 trit., 3/3 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavo 21 naudingumo balą.

„Barcelona“ rungtynėse vargo neturėjo jau nuo pirmųjų sekundžių. Šeimininkai jau per pirmą minutę surengė spurtą 7:0 ir rungtynėse taip ir nebeleido Berlyno ekipai pirmauti. Katalonų pranašumas nebepadorus tapo dar prieš antrąją rungtynių pusę, kai krepšininkai į rūbinę žengė turėdami 21 taško pranašumą. Po ilgosios pertraukos „Barca“ rungtynių tempo nebeatleido bei šventė triuškinančią pirmąją pergalę.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė Nikola Mirotičius, kuris per 18 minučių prie pergalės pridėjo 22 taškus (4/4 trit., 4/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius bei kartą atliko rezultatyvų perdavimą.

Svečių gretose labiausiai išsiskyrė dvigubą dublį surinkęs Luke’as Sikma, kuris per 26 žaidimo minutes pelnė 16 taškų (0/2 trit., 8/12 dvit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 22, Rokas Jokubaitis 12, Nicolas Laprovittola 9.

ALBA: Luke'as Sikma 16, Maodo Lo 12, Jaleenas Smithas 7.