Grubi modelio klaida F-1: finišo vėliava pradėjo mojuoti ratu per anksti

Kanados GP lenktynės, panašu, nebuvo įdomios visiems. Šiose lenktynėse finišą paskelbti turėjo garbę garsus modelis Winnie Harlow.

Vis dėlto mergina tai padarė kiek per anksti, kadangi finišo vėliava pradėjo mojuoti likus vienam ratui iki lenktynių pabaigos. Dėl šios klaidos FIA rezultatus užfiksavo tokius, kokie buvo po 68 ratų, o ne 70, kai buvo dar kartą pamojuota finišo vėliava, tik šį kartą teisingai.

Nors mergina mojavo lenktynininkams įveikus 69 ratus, taisyklėse yra nurodyta, kad esant tokiam atvejui ratas, kurio metu yra neteisingai skelbiamas finišas, būna neįskaitytas. Todėl pilotai įveikė tik 68 ratus.

Įdomiausia, kad paskutiniame rate Danielis Ricciardo užfiksavo greičiausią rato laiką, tačiau jis buvo neįskaitytas.

Vis dėlto mergina su F-1 yra ganėtinai gerai susipažinusi, kadangi tai yra artima Lewiso Hamiltono draugė. Spaudoje buvo pasirodę pranešimai, kad pora praėjusiais metais susitikinėjo.

Tai nebuvo pirmas kartas, kai yra padaroma tokia klaida. 2014-ųjų Kinijos GP lenktynės buvo sutrumpintos dviem ratais dėl klaidos.

O 2002-aisiais vienas geriausių visų laikų futbolininkų Pele išvis pamiršo pamojuoti finišo vėliava.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts