S. Vettelis visgi tęs lenktyninko karjerą

S. Vettelis lieka F1 trasose

34 metų „Formulės 1″ lenktynininkas Sebastianas Vettelis dar bent vieną sezoną gins „Aston Martin“ komandos garbę lenktynių trasose.

Apie tai komanda neseniai paskelbė oficialiai. Nors buvo girdimi gandai, jog vokietis galvoja apie karjeros pabaigą, realybė pasirodė kitokia. Tuo pačiu „Aston Martin“ patvirtino, jog komandoje toliau lenktyniaus ir antrasis pilotas Lance'as Strollas.

Pastarieji metai S. Vetteliui nebuvo sėkmingi. Tiek paskutinius du sezonus „Ferrari“ komandoje, tiek šiame sezone perėjęs į „Aston Martin“ vokietis net nepriartėjo prie savo geriausių laikų, kuomet 2010-2013 metais su „Red Bull“ bolidu keturis kartus paeiliui tapo pasaulio čempionu.

Manoma, jog S. Vettelį pasilikti „Formulėje 1″ galėjo paskatinti ir smalsumas. 2022 metais „Formulės 1″ sezone laukia daugybė techninių ir taisyklių pokyčių, kurie turėtų padidinti lenkimų skaičių ir pačias lenktynes padaryti mažiau nuspėjamas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts