A.Griezmannas ir K.Mbappe prisiminė prancūzų triumfą pasaulio čempionate ir atskleidė tikslus

Prancūzijos futbolo rinktinė rytoj žais pirmąsias rungtynes pasaulio futbolo čempionate Rusijoje. Šios rinktinės žvaigždės Kylianas Mbappe ir Antoine‘as Griezmannas surado laiko ir pasikalbėjo su FIFA.

Žaidėjų prisiminimai

Prancūzijos rinktinės puolėjai paaiškino, kokį svarbų vaidmenį jų norui tapti futbolininkais atliko šios šalies triumfas 1998 metais. Tuo metu Kylianas Mbappe dar net nebuvo gimęs. „Tai tiesa, tačiau peržiūrėjau visų rungtynių, kurias jie žaidė po grupės etapo, įrašus“,- sakė jaunasis talentas.

Antoine‘as Griezmannas tuo metu buvo septynerių metų ir iki šiol puikiai prisimena rinktinės triumfą, kurioje žaidė ir dabartinis Prancūzijos vyriausiasis treneris Didier Deschamps‘as. „Zizou (Zinedine‘as Zidane‘as) pelnė du įvarčius, o žmonės gatvėse vaikščiojo mojuodami Prancūzijos vėliavomis. Jis jau laimėjo pasaulio čempionatą, todėl žino, ko reikia“,- kalbėjo futbolininkas.

Tikėjimas Pogba

Antoine‘as Griezmannas neslėpė, kad tikisi iš Paulio Pogbos didelių dalykų. „Jo nuostabūs prisilietimai ir įvarčiai iš tolimų distancijų. Tikimės, kad jis pakels minią ant kojų. Pas mus nėra lyderio, tačiau, kai jis kalba, visi klausosi“,- sakė Madrido „Atletico“ žaidėjas.

„Paris Saint-Germain“ futbolininkas išskyrė Paulio Pogbą charizmą. „Paulis yra kūrybingas žaidėjas. Jo fizinis buvimas jaučiasi aikštėje. Jis atlieka kokybiškus perdavimus, yra svarbus ir puikus žaidėjas, o puikūs žaidėjai visada yra lyderiai. Kur mes tik einame, jis veda visus ir tu jauti lyg sektum paskui jį taip pat“,- teigė jaunasis talentas.

Aukščiausi tikslai

Prancūzija yra viena iš realiausių pretendenčių laimėti pasaulio futbolo čempionatą. Didier Deschamps‘o auklėtinių šeštadienį laukia Australijos rinktinės egzaminas. Kylianas Mbappe surado tarp JAV, su kuria prancūzai žaidė draugiškas rungtynes ir baigė lygiosiomis 1-1, ir JAV rinktinių panašumų. „Jie nėra labai gerai žinomi, tačiau yra gera komanda ir neturėtų būti nuvertinami. Jie neturi, ką prarasti“,- teigė žaidėjas.

Antoine‘as Griezmannas vis dar prisimena 2016 metų Europos čempionato finalą, kai Portugalija finale sudaužė prancūzų svajones tapti čempionais. Šiuo metu puolėjo pagrindinis tikslas – laimėti. „Mes praleidome galimybę tapti Europos čempionais. Atėjo laikas mums palikti savo antspaudą dėl visko, ką padarėme per pastaruosius ketverius metus“,- teigė futbolininkas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts