Anglai įveikė čekus ir tapo D grupės nugalėtojais

Anglai užtinktintai pateko į Europos čempionato aštuntfinalį

Anglijos rinktinė Euro 2020 čempionato D grupės paskutinėse rungtynėse minimaliu rezultatu – 1:0 nugalėjo Čekijos futbolininkus ir tapo šios grupės nugalėtojais. Tuo tarpu pralaimėjimą patyrę Čekai liko treti.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių Anglijos rinktinės žaidėjas Raheemas Sterlingas leido visiems suprasti, kad jis bus tas žmogus, kuris anglams pelnys įvartį. Jau 2-ąją mačo minutę pastarasis perkėlė kamuolį per vartininką, tačiau kamuolys skriejo truputį netiksliai ir sudrebino konstrukciją.

Toliau sekė galingas Harry Kane‘o smūgis iš tolimos distancijos, bet ir šis bandymas buvo ne visiškai tikslus bei tikslo nepasiekė. Lemiamas rungtynių momentas įvyko 12-ąją žaidimo minutę, kai po aštraus Jacko Grealisho perdavimo į baudos aikštelę ankščiau minėtas R.Sterlingas užbaigė ataką taikliu smūgiu galva ir pelnė pirmąjį bei vienintelį Anglijos rinktinės įvartį.

Po šio smūgio, per visą likusį rungtynių laiką anglai sukūrė dar keletą pavojingų progų, bet nei viena iš jų nesibaigė taikliu smūgiu.

Vertėtų paminėti tai, kad Anglijos rinktinės strategas Garethas Southgate‘as vadovavo šiose rungtynėse nacionalinei komandai 57-ąjį kartą ir pagerino iki tol Roy‘ui Hodgsonui priklausiusį rezultatą (56). Pastarasis taip pat tapo vieninteliu asmeniu, kuris sužaidė ir vadovavo Anglijos rinktinei 50 arba daugiau rungtynių.