Anglijos grandų mūšyje – „Man City“ pergalė prieš „Chelsea“

"Manchester City" svečiuose įveikė Londono "Chelsea" futbolininkus

Šeštadienio popietę Anglijos „Premier“ lygoje įvyko dviejų, neginčijamų grandų susitikimas, kuriame „Manchester City“ futbolininkai tik po atkaklios kovos rezultatu 1-0 įveikė Londono „Chelsea“ komandą.

Abi komandos rungtynes pradėjo gana vangiai,  o pirmas pavojingas varžybų epizodas buvo surengtas tik 49-ąją žaidimo minutę. „Man City“ žaidėjas Jackas Grealishas atliko stiprų ir pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Po šio epizodo futbolo aistruoliams pirmojo įvarčio ilgai laukti nebereikėjo. 53-ąją minutę „Manchester City“ futbolininkai surengė dar vieną pavojingą ataką, o jo smaigalyje atsidūręs Gabrielis Jesusas sugebėjo laiku išsilaisvinti iš varžovų gynybos ir taikliu smūgių išvedė savo ekipą į priekį – 0:1.

Po pirmojo įvarčio, sąlygas aikštelėje diktavo svečiai iš Mančesterio. Ankščiau minėtas J.Grealishas 58-ąją žaidimo minutę gavo dar vieną progą pasižymėti, tačiau šį kartą futbolininkui sutrukdė meistriškai smūgį atrėmęs vartininkas. Tiesa, po šio epizodo savo progų išsigelbėti turėjo ir aikštės šeimininkai – 63-čią minutę Romelu Lukaku tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, bet teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis buvo neįskaitytas, o rezultatas liko nepakitęs.

Dar vieną sąlyginę progą išlyginti rungtynių rezultatą turėjo „Chelsea“ klubo garbę atstovaujantis Mateo Kovačičius. Pastarojo 71-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovų gynėjas ir londoniečių viltys į rungtynes vis mažėjo. Rungtynėms einant į pabaigą paskutinės geros progos padidinti rezultatą neišnaudojo Aymerico Laporte – žaidėjo smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta varžovų vartų, bet tikslo nepasiekė ir vėliau „Man City“ futbolininkai šventė pergalę minimaliu rezultatu 0:1.