Antrajame čempionų lygos etape Vilniaus „Žalgiris“ patyrė pralaimėjimą

Vilniaus „Žalgiris“ UEFA Čempionų lygos atrankos antrojo etapo pirmose rungtynėse svečiuose 0-2 turėjo pripažinti Budapešto „Ferencvaros“ futbolininkų pranašumą.

Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų aikštės šeimininkai demonstravo efektinga puolimą, o abu varžybų įvarčiai į Lietuvos atstovų vartus skriejo dar pirmajame kėlinyje.

Pirmąjį įvartį pelnė Myrto Uzuni, kuris 25-ąją žaidimo minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą, nepaliko vilčių „Žalgirio“ vartininkui bei išvedė savo ekipą į priekį rezultatu 0-1.

Antrojo taiklaus smūgio taip pat ilgai laukti nereikėjo. Baigiantis pirmajam varžybų kėliniui ir švieslentei rodant 39-ąją žaidimo minutę – T.Nguenas nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą – 0:2.

Antrojoje varžybų dalyje varžovai ir toliau spaudė bei atakavo Vilniaus „Žalgirio“ ekipos vartus, tačiau nei vieno smūgio realizuoti nepavyko. Tiesa, rungtynių teisėjas per pridėtą laiką skyrė 11 metrų baudinį „Žalgirio“ nenaudai, tačiau Myrto Uzuni nepavyko realizuoti teisėjo skirto smūgio ir rezultatas liko nepakitęs.