Australijoje – pirmieji du Usaino Bolto karjeros įvarčiai (VIDEO)

Australijoje prakaitą ant futbolo aikštės liejantis greičiausias planetos žmogus Usainas Boltas pasiekė savo pirmuosius įvarčius profesionalo karjeroje.

32-ejų metų kairiojo krašto puolėju tapęs U. Boltas visą vasarą treniravosi su stipriausioje Australijos futbolo lygoje rungtyniaujančia "Central Coast Mariners" komanda. Apie tai, kad U. Boltas sužaidė pirmas profesionalo rungtynes skelbėme jau anksčiau, tačiau šiandien jamaikiečiui pavyko atsidaryti ir įvarčių sąskaitą.

Sezonui besirengianti U. Bolto komanda žaidė draugiškas rungtynes prieš "Macarthur South West United" vienuolikę. "Centra Coast Mariners" šią dvikovą laimėjo rezultatu 4:0, o pats olimpinis čempionas įmušė du įvarčius.

U. Boltas žaidė startinėje sudėtyje. Savo pirmąjį įvartį profesionalų futbole jis pasiekė 57-ąją susitikimo minutę – jamaikietis puikiai susistabdė kamuolį ir kaire koja smūgiavo tiesiai į vartų tinklą.

Antrojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo – 68-ąją minutę varžovų gretose nesusikalbėjo vartininkas su gynėju ir U. Boltas su kamuoliu liko vienas prieš vartus. Smūgis buvo tikslus ir po septynių minučių jamaikietis aikštę paliko įsirašęs dublį.

Po rungtynių kalbintas U. Boltas sakė: "Pirmas kartas startinėje sudėtyje ir du įvarčiai – tai tikrai nuostabus jausmas. Esu laimingas, nes būdamas čia turiu progą įrodyti pasauliui, kad galiu tobulėti."

Tai buvo paskutinės pasiruošimo rungtynės – "Central Coast Mariners" jau spalio 21-ąją dieną pradės sezoną Australijos "A-Lygoje". Jų kelyje – "Brisbane Roar".