Austrus palaužę Nyderlandai – Europos čempionato aštuntfinalyje

Nyderlandų rinktinė Euro 2020 čempionate pratęsė pergalių seriją. Franko de Boerio auklėtiniai savo namų aikštėje 2:0 pranoko Austrijos futbolininkus ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų bei užsitikrino vietą aštuntfinalio etape.

Mačo pradžia priklausė Olandijos futbolininkams. Jau 10-ąją mačo minutę teisėjas po VAR peržiūros įvertino epizodą baudos aikštelėje ir skyrė 11 metrų baudinį, kurį šaltakraujiškai realizavo olandų lyderis Memphis Depay’us.

Aikštės šeimininkai po pelnytino įvarčio ir toliau dominavo bei kūrė pavojingas atakas prie austrų vartų. Jau 24-ąją minutę Depay’us atliko pavojingą smūgį vartų link, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė. 40-ąją minutę auksinę progą padvigubinti rezultatą turėjo tas pats Depaty’ui, tačiau jo smaugiotas kamuolys praskrido virš vartų.

Po ilgosios pertraukos ant vejos ir toliau karaliavo Nyderlandų rinktinė. 61-ąją minutę Stefanas de Vrij atliko smūgį galva, tačiau ten sėkmingai sužaidė Austrų vartininkai bei atrėmė kamuolį. Dar po šešių minučių Donyellas Malenas atliko perdavimą Denzeliui Dumfriesui, o pastarasis nukreipė kamuolį tiesiai į vartų tinklą bei išvedė Nyderlandų rinktinė į priekį 2:0.