„Trakai“ savo kelionę Europoje užbaigė lygiosiomis su „Partizan“

A lygos bronziniai prizininkai „Trakų“ futbolininkai šį ketvirtadienį sostinės LFF stadione bandė atkovoti vieno įvarčio prieš Belgrado „Partizan“ deficitą ir žengti į trečiąjį UEFA Europos lygos atrankos etapą.

Po pirmojo mačo serijoje 1:0 pirmavo serbai.

Aikštės šeimininkai susitikimą pradėjo fantastiškai – po kampinio kamuolį į vartus nukreipė J.Osipovas – 1:0.

Vis dėlto pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai nutildė LFF stadioną – rezultatą išlygino N.Miletičius (1:1).

Po ilgosios pertraukos "Trakai" sulaukė puikios galimybės išsiveržti į priekį, kai įgijo kiekybinį pranašumą aikštėje – už antrąją geltoną kortelę 53-ąją min. S.Soumah buvo išvarytas į rūbinę.

Visgi, rezultatas nepakito ir Lietuvos komanda buvo priversta baigti kelionę Europos lygos atrankoje.