„Barcelona“ sulaukė naujoko puolėjo pozicijoje

"Barcelona" oficialioje svetainėje patvirtino, kad Kevinas-Prince'as Boatengas tapo naujausiu komandos pirkiniu.

Katalonai sandorį su 31-erių metų puolėju užbaigė per vieną dieną. Tik šiandien po pietų pasklido gandai, kad K-P. Boatengas yra per žingsnį nuo persikėlimo į "Barcą". Nepraėjus nei parai, afrikietis jau sukirto rankomis su Ispanijos čempionais.

K-P. Boatengas į Barseloną išvyksta iki sezono pabaigos. "Barcelona" po sezono turės teisę už 8 mln. eurų įgyti visas teises į futbolininką.

"Barca" visą pastarąjį mėnesį ieškojo žaidėjo, kuris galėtų tapti Luiso Suarezo dubleriu. Būtent šiuo vaidmeniu likusį šį sezoną ir turės tenkintis "Sassuolo" komandai vis dar priklausantis žaidėjas.

K-P. Boatengui tai bus jau dešimtas klubas jo karjeroje. Anksčiau jam jau teko garbę vilkėti "Hertha", "Tottenham", "Borussia", "Portsmouth", "Milan", "Schalke", "Las Palmas", "Eintracht" ir galiausiai "Sassuolo" komandų marškinėlius.

Beveik visą Europą išmaišęs K-P. Boatengas šį sezoną per 15 rungtynių yra įmušęs penkis įvarčius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts