Bulgarijos moterų futbolo taurės pusfinalyje – aršios peštynės

Bulgarijos moterų futbole - aršios muštynės

Tie, kurie ne itin domisi moterų sportu ir argumentuoja, jog jame trūksta vyrams būdingo fiziškumo ir agresijos,, veikiausiai, labai klysta. To patvirtinimas – neseniai Blagojevgrade pasibaigusios Bulgarijos taurės moterų futbolo rungtynės tarp „Barroko“ ir „Piril Ladies“.

Po finalinio arbitro švilpuko, paskelbusio „Barroko“ ekipos pergalę rezultatu 2:1, aikštėje netikėtai įsiliepsnojo tikras aistrų katilas. Iš pradžių futbolininkės ėmė stumdytis ir santykius aiškintis žodžiais, o vėliau pereita ir prie agresyvesnių veiksmų – tampymo už plaukų, kumštynių, netgi spyrių.

Kas tapo pirmine šio konflikto žarija – neaišku. Visgi greitai skandalo užgesinti nepavyko, o rungtynių arbitrai, paprastai reaguojantys į tokius įvykius ir besiveržiantys skirti agresyviai nusiteikusius varžovus, šįkart demonstratyviai liko konflikto nuošalyje.

Neabejotina, kad po tokio skandalo iš Bulgarijos futbolo federacijos abi ekipos sulauks griežtų sankcijų, o kokios jos bus konkrečiai – paaiškės artimiausiu metu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts