C. Ancelotti oficialiai neteko darbo „Bayern” klube

Miuncheno "Bayern" oficialioje svetainėje paskelbė, kad nutraukė sutartį su vyriausiuoju komandos strategu Carlo Ancelotti.

Vakar Bavarijos ekipa UEFA Čempionų lygoje turėjo susitaikyti su skaudžiu pralaimėjimu – "Bayern" išvykoje nusileido Paryžiaus "Saint-Germain" klubui rezultatu 0-3.

Taip pat ne itin užtikrinta yra viso šio sezono pradžia – Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse po šešių turų užimama tik trečioji pozicija, todėl "Bayern" vadovybė nusprendė imtis rimtų permainų – pakeisti trenerį.

"Mūsų komandos žaidimas nuo pat sezono pradžios neatitinka lūkesčių. Po rungtynių Paryžiuje turėjome labai rimtą pokalbį ir šiandien Carlo Ancelotti informavome apie mūsų sprendimą", – spaudos konferencijoje kalbėjo Karlas-Heinze Rummenige.

Bent laikinai "Bayern" ekipai vadovaus Willy Sagnolas, kuris iki šiol buvo vienas asistentų. Įvairių žiniasklaidos pranešimų teigimu, tarp kandidatų treniruoti Bavarijos ekipą yra laikomi du vokiečiai – Thomas Tuchelis ir Julianas Nagelsmannas.

C. Ancelotti "Bayern" ekipai dirigavo tik daugiau nei metus. Per šį laikotarpį skambių pergalių nebuvo pasiekta – iškovota Vokietijos čempionato taurė.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts