C. Ronaldo išvykimo padariniai? „Real“ rungtynėse susirinko mažiausiai fanų per 10 metų

Madrido „Real“ sezoną „La Liga“ pirmenybėse pradėjo pergalingai. Vis dėlto šią „karališkojo klubo“ pergalę matė mažiausiai žiūrovų per pastaruosius 10 metų.

„Santiago Bernabeu“ stadione šiose rungtynėse susirinko vos 48 466 žiūrovai. Tai yra tik kiek daugiau negu pusė užpildyto stadiono. „Real“ iš viso savo stadione talpina 81 044 žiūrovus.

Jau kalbama, kad tai yra smarkūs Cristiano Ronaldo išvykimo padariniai. Vis dėlto neatmetama, kad sekmadienio vakare į stadioną susirinko mažiau žiūrovų ir dėl nepatogaus laiko. „Real“ savo rungtynes žaidė kiek vėliau negu įprastai, kad jas būtų patogiau stebėti auditorijai iš JAV. „Real“ ir „Getafe“ rungtynės prasidėjo 22 val. 15 min. vietiniu laiku.

Paskutinį kartą tokiame tuščiame stadione „Real“ žaidė 2008-09 metų paskutines sezono rungtynes. Tas rungtynes „Real“ pralaimėjo net 2:6 dar Pepo Guardiolos vadovaujamai „Barcelonai“. „Real“ tą sezoną užbaigė šešiais pralaimėjimais iš eilės.

Būtent po to sezono „Real“ ir įsigijo C. Ronaldo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts