Čempionų lyga: Ronaldo ir Sancho įvarčiai padovanojo „Man Utd“ kelialapį į kitą etapą

Be atleisto Ole Gunnaro Solskjaero į kovą UEFA Čempionų lygoje stoję „Manchester United“ futbolininkai iškovojo dramatišką pergalę. Michaelio Carricko vadovaujamas Anglijos klubas išvykoje 2:0 palaužė „Villarreal“ ekipą.

F grupės lyderių akistatą sėkmingiau pradėjo šeimininkai ir iš karto užgulė Davido de Gea saugomus vartus, tačiau pastarasis sėkmingai atlaikė visus varžovų smūgius. Įpusėjus pirmajam kėliniui iniciatyvą perėmė „Manchester United“ ekipa, tačiau prieš pertrauką rezultatas vis dar buvo 0:0.

Antrajame kėlinyje iš lėto iniciatyvą į savo rankas vėl paėmė „Manchester United“ futbolininkai. Antrojo kėlinio viduryje „United“ absoliučiai dominavo ir 78-ąją varžovų klaida pasinaudojęs Cristiano Ronaldo nukreipė kamuolį į vartus 1:0.

Besibaigiant antrajam kėliniui greitos atakos metu puikaus Bruno Fernandeso perdavimo sulaukęs Jadonas Sancho dar kartą kamuolį pasiuntė į vartų tinklą ir galutinis rezultatas tapo 2:0.

Po šios pergalės „Manchester United“ iškovojo trečiąją pergalę UEFA Čempionų lygoje šį sezoną ir užsitikrino vietą kitame turnyro etape.