„Barcelona“ pirmosiose Čempionų lygos rungtynėse sutriuškino „Juventus“

Antradienį aštuoniomis rungtynėmis startavo 2017-2018 metų Čempionų lygos grupių etapo kovos.

Intriguojančiose pirmojo turo rungtynėse,„Barcelona“ namie net 3:0 nugalėjo Turino „Juventus“ ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Lygus rezultatas tarp komandų laikėsi iki pat pirmojo kėlinio pabaigos, kai įvartį pelnė ir savo komandą į priekį išvedė katalonų lyderis Lionelis Messi. Antrąjame kėlinyje „Barca“ savo persvarą įtvirtino dar dviems tiksliais smūgiais, o pasižymėjo Ivanas Rakitičius bei antrąjį savo įvartį pelnęs L. Messi.

Šios rungtynės žadėjo intrigą ir dėl to, kad šios komandos tarpusavyje susitiko ir praėjusį sezoną, kai jas burtai suvedė Čempionų lygos ketvirtfinalio etape. Toje dvikovoje pranašesni buvo italai, kurie bendru rezultatu 3:0 nugalėjo „Barcą“ ir pašalino juos iš tolimesnių kovų. Tuo tarpu pati „Juventus“ ekipa nukeliavo iki pat finalo, kuriame buvo priversti pripažinti Madrido „Real“ pranašumą.