Atsitiesęs „Real“ iš Miuncheno grįžta su pergale

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistas antrasis pusfinalis, kuriame susigrūmė du Europos grandai.

Į kovą „Allianz” stadione stojo savo žiūrovų palaikomas Miuncheno „Bayern” su Madrido „Real”.

Puikiai žaidę ir pirmieji į priekį įsiveržę bavarai liko tuščiomis rankomis – pergalę 2:1 pasiekė jau net šeštą kartą iš eilės prieš vokiečius laimėjęs „Real”.

Juppo Heynckeso auklėtiniai nuo pat rungtynių pradžios ėmėsi iniciatyvos ir dominavo su kamuoliu.

Vis dėlto rungtynės nesiklostė visiškai pagal planą – jau vos po kelių minučių dėl traumos aikštę turėjo palikti Arjenas Robbenas, o vėliau prie jo prisijingė ir Jerome'as Boatengas.

Tačiau tai bavarų nesustabdė – 28-ąją minutę greitos atakos metu krito pirmasis šių rungtynių įvartis. Joshua Kimmichas pabėgo nuo svečių gynėju ir klastingu smūgiu nuginklavo Keylorą Navasą.

Pranašumą įgiję bavarai nestabdė savo apsukų ir toliau spaudė varžovus. Franckas Ribery turėjo idealią progą, tačiau per anksti atleido kamuolį ir K. Navasas pirmasis prišoko prie jo.

Puikų žaidimą rodęs „Bayern” pačioje kėlinio pabaigoje buvo netikėtai ir skaudžiai nubaustas – iš Dani Carvajalio perdavimo sulaukęs Marcelo galingu ir tiksliu smūgiu iš maždaug 20 metrų išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje vaizdas buvo panašus, tačiau idealiai su keitimu pataikė Zidane'as – jis Marco Asensio išleido vietoj Isco ir neprabėgus nei 20 minučių rezultatas tapo 2-1.

57-ąją minutę po grubios Rafinha klaidos Lucas Vazquezas perėmė kamuolį, atliko puikų perdavimą įbėginėjančiam Asensio ir šis pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

„Bayern” bandė atsitiesti ir sukūrė daug neblogų progų, tačiau „Real” gynyboje daugiau nebeklydo ir džiaugėsi antrus metus iš eilės indentišku rezultatu varžovus įveikęs jų pačių aikštėje.

Vokietijos čempionai atsitiesti galės kitą antradienį, tačiau ten jų lauks „baltųjų” sirgalių armija.