D. Costos įvartis ispanams atnešė nelengvą pergalę mače su Iranu (VIDEO)

21 valandą B grupėje buvo sužaistos paskutinės antrojo rato rungtynės. Ispanijos rinktinė po atkaklios kovos rezultatu 1-0 palaužė Iraną.

Rungtynės prasidėjo Ispanijos rinktinės dominavimu su kamuoliu, tačiau šis žaidimo elementas greito vaisiaus neatnešė – visa Irano komanda žaidė savo aikštės pusėje ir nesuteikė jokių erdvių susitikimo favoritui.

Per pirmąjį pusvalandį jokių pavojingų progų nebuvo sukurta – ispanai tęsė savo dominavimą su kamuoliu, tačiau į Irano vartus nebuvo atliktas joks pavojingas smūgis.

Per visą pirmojo kėlinio laiką rimtesnių epizodų taip ir nebuvo sukurta – Davidas Silva sykį smūgiavo pavojingiau, kai kamuolys atsimušė į varžovų gynėją, tačiau pavojaus vartininkui tai nesukėlė.

Antrojo kėlinio pradžioje ispanai buvo dar pavojingesni – jau 49-ąją minutę puikų smūgį iš maždaug 18 metrų atliko Sergio Busquetsas, tačiau vartininkas sureagavo laiku.

52-ąją minutę netikėtos progos sulaukė Irano rinktinė – ji sėkmingai išsimetė kamuolį iš šoninės linijos, o Karimas Ansarifardas smūgiavo visiškai šalia vartų.

Jau kitos atakos metu Ispanijos rinktinė galiausiai pramušė Irano gynybą – Diego Costa sėkmingai apsisuko su kamuoliu ir kiek atsitiktiniu būdu, kai kamuolys atšoko nuo varžovo kojos į jo, pelnė pirmąjį įvartį.

62-ąją minutę Ispanijos rinktinės vartuose netikėtai atsidūrė kamuolys, kai Iranas įmušė po standartinės situacijos. Irano triumfas ilgai netruko – teisėjas, pasitelkęs VAR sistemą, skyrė nuošalę ir rezultatas liko 1-0.

Ispanijos rinktinė po įvarčio nebeprimetė tokių žaidimo sąlygų ir pavojingiau į jų aikštės pusę pereidavo Irano futbolininkai.

82-ąją minutę Irano rinktinė sudrebino Ispanijos rinktinės sirgalių širdis – vienas Irano žaidėjų išmaudė Gerardą Pique, atliko gerą perdavimą į baudos aikštelę, o ten aukštai iššokęs puolėjas smūgiavo visai šalia skersinio.

Per likusį laiką rimtesnių progų nebuvo sukurta ir Ispanija džiaugėsi sunkia, bet itin svarbia pergale.