Dešimtyje rungtyniauti likęs „Arsenal“ išplėšė lygiąsias su „Chelsea“

Vėlyvą antradienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos intriguojančios 24-ojo turo rungtynės.

„Stamford Bridge“ stadione susigrūmė dvi Londono ekipos – „Chelsea“ prieš „Arsenal“. Pirmojo kėlinio viduryje mažumoje likę žaisti „kanonieriai“ varžovams dukart atsakė įvarčiu ir pasiekė neįtikėtinas lygiąsias 2:2.

„Arsenal“ problemų prisivirė, kai 26-ąją minutę Shkodrano Mustafi klaidą ištaisyti bandęs Davidas Luizas baudos aikšelėje nugriovė Tammy Abrahamą ir ne tik, kad užsidirbo 11 m. baudinį, bet dar buvo ir pašalintas iš aikštės.

Tuo „Chelsea“ pasinaudojo – jau kiek netrukus šeimininkus į priekį nuo 11 m. žymos išvedė Jorginho.

Visgi „Chelsea“, turėdamas žaidėju daugiau aikštėje, padidinti pranašumo nei pirmojo kėlinio pabaigoje, nei antrojo kėlinio pradžioje nesugebėjo.

63-ąją minutę „Arsenal“ netikėtai išlygino rezultatą, kai per visą aikštę po kampinio bėgti su kamuoliu pasileidęs Gabrielis Martinelli užklupo nepasiruošusį N'Golo Kante ir likęs vienas prieš vartininką nukreipė kamuolį į vartus.

Tai pribloškė „Chelsea“ ekipą, tačiau 84-ąją minutę Cesaris Azpilicueta po ilgų bandymų sugrąžino persvarą.

Atrodė, kad „kanonieriai“ jau nebesukurs dar vieno stebuklo, tačiau „Stamford Bridge“ stadionas netrukus liko šokiruotas – 87-ąją minutę Hectoras Bellerinas klastingu smūgiu pažeme privertė Kepą dar kartą traukti kamuolį iš savo vartų.

Du smūgius per 90 minučių atlikęs „Arsenal“ pasiekė netikėtas lygiąsias, kurios jiems yra trečios iš eilės. „Chelsea“ su 40 taškų lieka ketvirtoje vietoje.