Prieš pasaulio čempionatą drama Peru rinktinėje: paskutiniu momentu į rinktinę pateko dėl dopingo nežaisti turėjęs žaidėjas

Šiandien paskelbtoje Peru nacionalinės rinktinės sudėtyje yra ir čempionatą turėjęs praleisti Paolo Guerrero, kuris prieš pat pirmenybes išgirdo teigiamas naujienas iš sporto arbitražo teismo.

Puolėjas praėjusių metų gruodį buvo nubaustas 12 mėnesių diskvalifikacija dėl jo kraujyje rastų neleistinų medžiagų, tačiau vėliau FIFA nusprendė sumažinti jo nuobaudą iki 6 mėnesių, kad šis galėtų žaisti planetos pirmenybėse. Visgi, tarptautinė antidopingo agentūra pasibaigus pusės metų diskvalifikacijai kreipėsi į sporto arbitražo teismą bei padidino jo diskvalifikaciją iki 14 mėnesių, taip vėl pašalinant jį iš būsimų planetos pirmenybių.

Visgi, Šveicarijos esantis tribunolas skubos tvarka nusprendė atmesti šį prašymą ir apribojimus rungtyniauti, teigdami, jog tai yra „nepagrįstas noras nubausti atletą antrą kartą už tą patį prasižengimą“ ir P. Guerrero galės žaisti pasaulio čempionate Rusijoje.

Visgi, tokios naujienos nebuvo džiugios visiems Peru atstovams: ši rinktinė jau buvo paskelbusi savo 23 į pirmenybes važiuojančius žaidėjus be P. Guerrero, tad vienas iš jų buvo priverstas ne savo noru palikti rinktinę. Tuo žaidėju tapo 22-ejų metų „Granada“ saugas Sergio Pena, kuris po šio sprendimo atviravo, kad tai buvo viena iš skaudžiausių akimirkų jo karjeroje.

„Šiandien aš turiu išgyventi vieną sunkiausių akimirkų savo karjeroje ir jaučiu, kad aš nepadariau pakankamai tam, kad dalyvaučiau svarbiausiame turnyre pasaulyje ir ten atstovaučiau savo šaliai. Noriu padėkoti visai komandai bei savo ekipos draugams už tai, kaip jie su manimi elgėsi nuo pat pirmosios akimirkos, kai buvau pakviestas į šią rinktinę. Jie nusipelno viso ko geriausio ir aš visada palaikysiu juos visa širdimi, nes aš jaučiuosi šios šeimos dalimi“, – savo Instagram paskyroje rašė S. Pena.

Pasaulio čempionate Peru kovos C grupėje su Prancūzijos, Danijos ir Australijos rinktinėmis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts