E. Jankauskas atleistas iš Lietuvos futbolo rinktinės trenerio pareigų

Lietuvos rinktinėje įvyko ilgai brendę pokyčiai – antradienį vakare oficialiai buvo atsisveikinta su daugiau nei dvejus metus nacionalinei komandai vadovavusiu Edgaru Jankausku.

Po to, kai Lietuvos rinktinė pasirodymą UEFA Tautų lygos C divizione užbaigė neiškovojusi nė vieno taško ir praleidusi net 16 įvarčių, buvo neabejojama, kad E. Jankauskas bus atleistas dar nespėjus prasidėti kitam rinktinių langui.

Lietuvos futbolo federacijos pranešime rašoma: "LFF gali patvirtinti, kad abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su Lietuvos rinktinės vyriausiuoju treneriu Edgaru Jankausku."

Už įdėtą darbą padėkos žodžius pasakė buvęs E. Jankausko kolega aikštėje, o dabar LFF prezidento pareigas užimantis Tomas Danilevičius: "Norime padėkoti Edgarui ir visai trenerių komandai už jų profesionalų požiūrį į darbą ir atsidavimą, kurį jie parodė būdami rinktinės treneriais.

Linkime E.Jankauskui ir visam trenerių štabui didžiausios sėkmės tolimesnėse karjerose bei kantrybės siekiant užsibrėžtų naujų tikslų."

LFF pranešime pabrėžiama, kad netrukus bus pradėtos naujo trenerio paieškos. "EuroFootball.lt" žiniomis, bus žvalgomasi į Lietuvos pilietybę turintį specialistą.

E. Jankauskas rinktinės vairą perėmė 2016 metų sausį. Strategas Lietuvos rinktinei vadovavo ilgiausiai po Algimanto Liubinsko ir užfiksavo pačią prasčiausią statistiką tarp visų buvusių trenerių – trys pergalės, penkios lygiosios ir net 21 pralaimėjimas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts