Euro 2020: Prancūzija – Vokietija tiesiogiai

Vokiečiai Miunchene kausis su prancūzais

Šį vakarą „Fussball“ stadione Miunchene įvyks neeilinis futbolo įvykis, jau iš anksto masinantis baltai juodo kamuolio gurmanaus. 22:00 Lietuvos laiku čia susitiks dvi Europos futbolo milžinės, ne kartą tapusios Europos čempionėmis.

Vokietijos futbolininkai iki šiol tai padarė tris kartus (1972m. Belgijoje, 1980m. Italijoje, 1996m. Anglijoje). Tiesa, pirmus du čempionų titulus iškovojo tuometinė Vakarų Vokietija. Prancūzija tuo tarpu triumfavo 1984 metų Senojo žemyno pirmenybėse, surengtose savo šalyje, ir 2000 čempionate, vykusiame Belgijoje ir Nyderlanduose.

Dabartiniai pasaulio čempionai prancūzai, nuo inauguracinių Europos pirmenybių 1960-aisiais (tuomet 4-5 nusileido Jugoslavijai) niekuomet nepralaimėję atidarymo mačo ir yra laikomi pagrindiniais šių metų Europos pirmenybių, išsimėčiusių po visą Senąjį žemyną, favoritais. favoritų etikėtė prie Didier Deschampso auklėtinių kabinama ir šiame mače, kur juos pasitiks namuose žaidžiantys ir nuolat ambicingi vokiečiai.

Pastariesiems šis čempionatas bus paskutinis su ilgamečiu Joachimu Lowu priešakyje, kuris jau seniai paskalbė apie pasitraukimą iš vyriausiojo rinktinės trenerio posto po šio čempionato. 61 metų strategui buvo vos penkeri mėnesiai kai pirmasis Europos čempionatas 1960-aisiais vyko Prancūzijoje. Šis treneris savo šalį dusyk nuvedė iki Europos pirmenybių pusfinalio ir sykį iki paties finalo, bet 2014 metų pasaulio čempionų titulą gimtinei padovanojęs J. Lowas niekuomet netapo Europos čempionu, ir pergalė prieš pasaulio čempionus jau pirmajame Vokietijos mače būtų puiku emocinis postūmis tolesnėms kovoms.

Nė viena iš ekipų neturi labai rimtų nuostolių prieš šio vakaro mačą žaidėjų sveikatos prasme, tad futbolo fanų laukia tikrai išskirtinis dviejų titanų mūšis.

https://www.youtube.com/watch?v=TQm2zuOdDlE

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts