Europos lygoje – šlykštus išpuolis prieš šoninį teisėją (VIDEO)

Europos lygos trečiasis atrankos etapas neprasidėjo be incidentų – rungtynėse Austrijoje stipriai buvo sužalotas vienas teisėjų.

Incidentas įvyko 77-ąją minutę, kai rungtynėse tarp Grace "Sturm" ir Larnakos AEK vienas iš šeimininkų sirgalių paleido pilną plastikinį bokalą tiesiai šoniniam arbitrui į galvą.

Šis po smūgio iškart krito ant žemės ir susiėmęs už galvos pradėjo kraujuoti. Teisėjui buvo stipriai praskelta galva ir jam nedelsiant buvo suteikta pirmoji medicininė pagalba.

Ją aptvarsčius, teisėjas su visais futbolininkais patraukė į stadiono tunelį. Rungtynės buvo nutrauktos, tačiau po 40 minučių jos buvo pabaigtos žaisti, kai sužalotą teisėją prie šoninės linijos pakeitė ketvirtasis mačo arbitras.

Rungtynių "herojus", praskėlęs galva teisėjui, buvo netrukus sulaikytas stadiono apsaugos, o pats "Sturm" klubas žada imtis sankcijų.

Rungtynes rezultatu 0:2 laimėjo svečiai iš Kipro.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts