F.Lampardas atsikirto jį sukritikavusiam R.Keane’ui

Londono "Chelsea" legenda Frankas Lampardas nuo šio sezono starto stojo prie "aristokratų" vairo ir kol kas "Premier" lygoje žengia ketvirtoje vietoje.

Vis tik F. Lampardas savaitgalį sulaukė kritikos iš "Manchester United" legendos Roy'aus Keane'o, kuris "Sky Sports" eteryje teigė, kad "Chelsea" strategas nesulaukia pakankamai kritikos, nes yra anglas.

"Aristokratų" legenda pripažino, kad girdėjo R. Keane'o komentarus, tačiau nesutiko su teiginiu, jog jis negauna pakankamai kritikos.

"Keane'o žodžiai privertė mane suklusti, kadangi nemanau, kad tai, jog esu anglas, man padeda išvengti kritikos.

Tiesą sakant, girdėjau daug žmonių sakant, kad nesu vertas stoti prie "Chelsea" vairo. Jie teigė, kad esu per jaunas ir treniravęs tik "Derby County" ekipą.

Man patinka klausytis, kai Roy'us kalba apie futbolą, kadangi jis labai myli šį žaidimą. Vis tik nemanau, kad buvimas anglu man leidžia išvengti kritikos. Kartais jos sulaukiu kaip tik daugiau", – spaudos konferencijoje kalbėjo F. Lampardas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts