FIFA vardas ir vėl pamintas: anglams skirta bauda už netinkamą gėrimą – šiek tiek mažesnė negu už rasizmą Rusijoje

Anglijos futbolo federacija tiesiog niršta dėl FIFA sprendimo. FIFA vardas ir vėl yra smarkiai pamintas.

Su korupcija ir kitokia su futbolu nesusijusia veikla siejama FIFA šį kartą buvo apkaltinta abejingumu žvelgiant į rasizmą.

Praėjusį mėnesį FIFA skyrė 22 tūkst. svarų sterlingų baudą Rusijos federacijai po to, kai iš tribūnų girdėjosi rasistinis išpuolis prieš Prancūzijos rinktinės futbolininką N'Golo Kante. Nors FIFA ėmėsi veiksmo prieš tokią situaciją ir nubaudė rusus, Anglija nėra laiminga.

Anglijos futbolo federacija taip pat sulaukė baudos iš FIFA, tačiau ne už tokį rimtą pažeidimą. Anglijos U-20 rinktinės stovykloje vienas vaikinas buvo nufotografuotas geriantis „Red Bull“ gėrimą, kuris nėra tarp FIFA rėmėjų.

FIFA oficialus gėrimas yra „Powerade“, jie taip pat bendradarbiauja su „Coca Cola“. Vis dėlto už netinkamą futbolininko pasirinkimą Anglijos federacija buvo nubausta 16 tūkst. svarų sterlingų. Vos 6 tūkst. mažiau negu bauda, kurios sulaukė rusai.

Būtent toks sprendimas sukėlė pasipiktinimą Anglijos futbolo federacijoje dėl kurio jie nėra linkę tylėti.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts