Futbolo milžinų mūšyje – PSG pergalė prieš „Man City“

Praėjusią savaitę su „Club Brugge“ vargo turėjusi įspūdingą puolamąjį trejetą šiame sezone sudariusi Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa UEFA čempionų lygoje iškovojo pirmąją pergalę. Prancūzijos sostinės klubas namuose 2:0 palaužė Pepo Guardiolos treniruojamą „Manchester City“ ekipą ir išrašė Anglijos čempionams pirmąjį šio sezono pralaimėjimą.

Pirmojo įvarčio laukti ilgai nereikėjo. Jau aštuntąją rungtynių minutę greitos atakos metu Kylianas Mbappe įkirto į varžovų baudos aikštelę ir atliko aštrų perdavimą vartų link. Vietoje ir laiku atsidūręs Idrissa Gueye priėmė perdavimą ir nieko nelaukęs puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų tinklą, o rezultatas tapo 1:0.

Po praleisto įvarčio „Manchester City“ aktyviai stengėsi išlyginti rezultatą ir davė nemažai darbo PSG ekipos vartininkui Gianluigi Donnarummai. 26-ąją minutę Reheemas Sterlingas sulaukė puikaus perdavimo į baudos aikštelę bei atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo į skersinį. Prie atšokusio kamuolio pirmasis suskubo Bernardo Silva, tačiau jo smūgiuotas kamuolys antrą kartą skriejo į skersinį, o išlyginamojo įvarčio pasiekti taip ir nepavyko.

Po ilgosios pertraukos „Manchester City“ ir toliau šturmavo šeimininkų vartus, tačiau 74-ąją minutę greitos kontratakos metu Lionelis Messi sulaukė Kyliano Mbappe perdavimo ir nuostabiu smūgiu antrą kartą rungtynėse pasiuntė kamuolį į Edersono saugomus vartus, o rezultatas tapo 2:0.

Tai buvo pirmasis Lionelio Messi įvartis PSG ekipos gretose.