Futbolo šeštadienis kartu Sport24 bendruomene (Apžvalga, rezultatai)

Šiandien Europos futbolo stadionuose įvyks ne viena atkakli ir žiūrovų laukiama futbolo akistata.

14:30 val. „Premier“ lyga: „Manchester United“ – „Tottenham Hotspur“

Prieš rungtynes:

Pirmoje dienos akistatoje į dvikovą stos du „Premier“ lygos grandai. Tiek „Manchester United“, tiek „Tottenham Hotspur“ yra surinkusios po 20 taškų ir Anglijos čempionate dalijasi 2-3 vietomis. Abu klubai prieš mačą nestokoja ambicijų, tad žiūrovų lauks įdomi ir nenuspėjama akistata.

Rungtynės:

Pirmąjame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo – 0:0. Vienintelį rungtynių įvartį žiūrovai išvydo 81-ąją minutę, kai po keitimo pasirodęs Anthony Martialis pasižymėjo kontraatakos metu iš išplėšė „Manchester United“ klubui labai svarbią bei reikalingą pergalę 1:0.

19:00 val. „Serie A“: „Milan“ – „Juventus“

Italijos pirmenybėse žiūrovų laukia dviejų puikiai viena kitą pažįstančių ekipų dvikova. Tiesa, šį sezoną tiek investicijų vasarą negailėjusi „Milan“, tiek „Juventus“ neužima tokios pozicijos, kurios norėtų tiek pačios komandos, tiek jų gerbėjai. Po dešimties turų „Juventus“ vos treti, o „Milan“ užima tik aštuntą poziciją.

Rungtynės:

Nutraukti nesėkmingos sezono pradžios „Milan“ futbolininkams nepavyko ir mače su šalies čempionais: „Juventus“ dėka dviejų Gonzalo Higuaino įvarčių iškovojo pergalę 2:0.

19:30 val. „Bundesliga“: „Bayern“ – „RB Leipzig“

Vokietijoje šį vakarą išvysime dvi pirmąsias vietas praėjusį sezoną užėmusių komandų akistatą, kurios mažinti apsukų nežada ir šį sezoną. Po devynių mačų „Bayern“ turi 20 taškų ir dalijasi 1-2 vietomis su „Borussia“, o „RB Leipzig“ turi 19, tad šiame susitikime galime pamatyti šių komandų apsikeitimą vietomis. Ar pavyks su trenksmu į Vokietijos futbolą įsiveržusiai „RB Leipzig“ parodyti savo jėgą prieš ilgametį Vokietijos čempioną – pamatysime šeštadienio vakarą.

Rungtynės:

Susitikimą „RB Leipzig“ pradėjo itin nesėkmingai: jau 13-ąją minutę jie liko žaisti dešimtyje, po Willi Orbano raudonos kortelės. Įgijusi kiekybinę persvrą Miuncheno ekipa netruko įgyti pranašumo ir po Jameso Rodrigueso ir Roberto Lewandowskio įvarčių pirmąjame kėlinyje džiaugėsi pergale 2:0.

19:30 val. „La Liga“: „Atletico“ – „Villarreal“

Ispanijoje šį vakarą išvysime dviejų tarp pirmaujančių komandų šioje šalyje nuolatos įsipaišančių komandų akistatą. Tiesa, sezono pradžioje abu šie klubai dažnai stringa, o po devynių turų „Atletico“ žengia ketvirti, o „Villarreal“ užima šeštąją poziciją. Šeimininkai varžovų palaužti nesugeba jau du metus iš eilės, tad šeštadienį sieks užfiksuoti taip saldų revanšą.

Rungtynės:

Nors šeimininkai 61-ąją minutę po Angelio Correa įvarčio įsiveržė į priekį ir laikė iniciatyvą savo rankose, varžovus išgelbėjo Carloso Bacca tikslus smūgis iki rungtynių pabaigos likus dešimčiai minučių. Galutinis švilpukas užfiksavo „Atletico“ ir „Villarreal“ lygiasias 1:1.

21:45 val. „La Liga“: „Athletic“ – „Barcelona“

Šį sezoną neklumpantys „Barcelona“ futbolininkai išvyksta į Bilbao, kur rungtyniauti lengva nebūna niekam. Nors šį sezoną „Athletic“ užima vos vienuoliktą poziciją ir vis dar nedemonstruoja tokio žaidimo, kokio jie norėtų, savo aikštėje jie beveik kiekvienais metais sugeba įkasti vieniems iš čempionatų favoritų. Lionelis Messi ir kompanija pasistengs, kad į „San Mames“ stadione nuskriaustų komandų sąrašą nepatektų ir Ispanijos pirmenybėse pirmaujanti „Barcelona“.

Rungtynės:

„Barcelona“ pratęsė sėkmingą sezono startą ir iškovojo pergalę 2:0. Įvarčius katalonams pelnė Lionelis Messi ir Paulinho.