Gyvenimo vėtrų nuvarginti skiriasi I. Casillas ir S. Carbonero

Skiriasi Casillas ir Carbonero

Ilgamečio Ispanijos rinktinės ir Madrido Real“ vartininko Ikero Casillaso ir jo žmonos Saros Carbonero keliai, panašu, suka į skirtingas puses. Praėjusių metų vasarą apie karjeros pabaigą pranešęs vienas geriausių XXIa. pradžios pasaulio vartininkų ir jo išrinktoji jau metus negyveno kartu, nors augina 4 ir 7 metų amžiaus du berniukus.

Poros romanas ir jo aistros sensacija tapo per 2010 metų planetos futbolo pirmenybes Pietų Afrikos Respublikoje, kur duodamas interviu tuomet korespondente dirbusiai S. carbonero, Ikeras ją pabučiavo tiesioginės transliacijos metu. Ilgus metus pora buvo laikyta pavyzdine, tačiau vėliau jų gyvenime atsirado ir didelių išbandymų.

2019 metais Sarai buvo diagnozuotas kiaušidžių vėžys, o tų pačių metų gegužę Ikeras patyrė infarktą. Nors daugkartinis Ispanijos, Europos, pasaulio čempionas sugebėjo grįžti į FC Porto“ gretas ir toliau profesionaliai sportavo, o jo žmona pažabojo onkologinę ligą, manoma, kad būtent šie gyvenimo iššūkiai pablogino poros santykius.

Vis dėlto, oficiali skyrybų priežastis nėra įvardijama. Apie tai neatvirauja ir kadaise viena karščiausių futbolo pasaulyje laikytų porų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts