Ispanai tik po baudinių serijos nugalėjo mažumoje rungtyniavusius šveicarus

Penktadienio vakarą prasidėjo Europos futbolo čempionato ketvirtfinalio etapas. Sankt Peterburge vykusiose rungtynėse tik po 11 metrų baudinių serijos Ispanijos futbolininkai sugebėjo pralaužti Yanno Sommerio saugomus vartus ir žengė į pusfinalį. Pagrindinio laiko rezultatas 1:1.

Rungtynes abi ekipos pradėjo labai atsargiai ir realių progų prie vartų nebuvo beveik dešimt minučių, Vis tik, aštuntąją minutę Jordi Alba pramėgino prasmūgiuoti kamuolį link šveicarų vatų. Po stipraus smūgio kamuolys atsimušdamas į Deniso Zakaria koja rikošetu nukrypo į vartus, o Ispanija išsiveržė į priekį 1:0. Tai buvo jau 10-asis įvartis į savus vartus šiame čempionate.

Praleistas įvartis šveicarų nepažadino. 17-ąją minutę Koke atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys praskriejo greta virpsto. 25-ąją minutę puikią progą pasižymėti turėjo ir Cesaras Azpiliqueta, kuris galva po kampinio nukreipė kamuolį link vartų, tačiau ten vartuose sėkmingai sužaidė Šveicarijos vartininkas Yannas Sommeris.

Po ilgosios pertraukos kamuolio kontrolė ir toliau priklausė ispanams, tačiau 56-ąją minutę nuostabaus šanso pasižymėti neišnaudojo Denisas Zakaria, kurio smūgiuotas kamuolys praskriejo labai arti virpsto. Dar po 12 minučių ispanai savo aikštės pusėje grubiai suklydo, o kamuolį perėmęs Remo Freuleris atliko perdavimą Xherdanui Shaqiri, kuris tiksliu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1.

Dar 68-ąją minutę pagrindiniu įvarčio kalviu Remo Freureris 77-ąją minutę buvo priverstas palikti aikštę. Šveicarų herojus neapdairiai tiesiomis kojomis įčiuožė į varžovą, o teisėjas šveicarui iš karto skyrė raudoną kortelę. Vis tik, net ir mažumoje šveicarai likę šveicarai sugebėjo atsilaikyti visą pagrindinį rungtynių laiką, o ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Per pratęsimą ispanai absoliučiai užgulė šveicarų vartus. Vis tik, ispanams niekaip nepavyko pramušti Šveicarijos rinktinės vartininko. Ispanai vien per pratęsima atliko net 15 smūgių link varžovų vartų, kai tuo pačiu metu šveicarams nepavyko nei karto atlikti smūgio vartų link, o rezultatas išliko 1:1.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts