Išrinkti geriausi Lietuvos metų futbolininkai

Šį vakarą LFF apdovanojimų metų išaiškėjo geriausi 2017 metų šalies futbolininkai ir kitų apdovanojimų laureatai.

Antrus metus iš eilės geriausiu šalies futbolininku buvo išrinktas Lietuvos rinktinės puolėjas Fedoras Černychas. „Jagiellonia“ ekipai atstovaujantis žaidėjas pranoko savo komandos draugą Arvydą Novikovą ir „Sūduvos“ gynėją Vaidą Slavicką. Tuo tarpu geriausia metų futbolininke buvo išrinkta „Kauno Žalgirio“ atstovė Ugnė Šmitaitė, kuri aplenkė vartininkę Gretą Kaselytę ir gynėją Vestiną Neverdauskaitę.

Geriausių trenerių rinkimuose nebuvo jokių netikėtumų – apdovanojimus atsiėmė čempionų titulus iškovoję strategai: „Sūduvos“ treneris Vladimiras Čeburinas ir „Gintros Universiteto“ vedlys Rimantas Viktoravičius.

Geriausiu A lygos žaidėju išrinktas „Sūduvos“ puolėjas Karolis Laukžemis, o jo komandos draugas Robertas Vėževičius tapo gražiausio 2017 metų įvarčio autoriumi. Jam šį apdovanojimą atnešė puikus reidas rungtynėse su „Sion“.

Geriausiais jaunaisiais žaidėjais buvo ištrinkti – „Kauno Žalgirio“ atstovė Liucija Vaitukaitytė ir „Trakų“ legionierius Oscaras.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts