Įtakingas Ispanijos laikraštis neteisėtai paviešino kosminius L.Messi algos skaičius

Kosminė superžvaigždės alga

Vienas įtakingiausių Ispanijos laikraščių „EL Mundo“ paviešino pasaulinės futbolo žvaigždės Lionelio Messi kontrakto sąlygas ir dydį, kurį futbolo žvaigždė pasirašė 2017 metais. Remiantis pateiktais duomenimis iš ketverių metų sutarties su „Barcelona“ klubu, 33 metų puolėjas uždirbs daugiau nei pusę milijardo eurų.

Šaltinių teigimu, kuriuos pateikia „EL Mundo“ laikraštis, visa sutarties suma, kuri bus pilnai išmokėta šių metų birželio 30 dieną yra 555 mln. 237 tūkst. 619 eurų. 511 milijonų eurų jau superžvaigždės sąskaitoje. 115 milijonų jam buvo pervesta iškarto po to, kai L.Messi pasirašė kontraktą. Papildomi 78 milijonai eurų buvo tarsi bonusas už lojalumą ekipai.

Pagal paviešintos sutarties duomenis Argentinos futbolo žvaigždė per sezoną užsidirba 138 milijonus eurų. Į futbolininko atlyginimą įeina ir įvairios premijos. Vos tik buvo paviešintos Lionelio Messio sutarties sąlygos, „Barcelona“ komanda patvirtino, kad ji teisis su „El Mundo“ laikraščiu dėl neteisėtai paviešintų profesionalios sutarties duomenų.

„Klubas apgailestauja dėl sutarties paviešinimo, juolab, kad tai yra konfidencialus dokumentas. Jis remiasi abiejų pusių konfidencialumu. Klubas kategoriškai neigia bet kokią atsakomybę už šios medžiagos publikaciją ir imasi visų teisinių veiksmų prieš „El Mundo“ dėl galimų finansinių ir moralinių nuostolių, kurie bus ateityje“, -rašoma „Barcelona“ pranešime.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts