Italai pirmajame kėlinyje susidorojo su Belgijos rinktine

Penktadienio vėlų vakarą paaiškėjo pirmoji Europos čempionato pusfinalio pora. Prie šveicarus nugalėjusių Ispanijos futbolininkų prisijungė Italijos vienuolikė. Roberto Mancini auklėtiniai Miunchene 2:1 nugalėjo Belgijos rinktinę ir užsitikrino vietą geriausiųjų ketvertuke.

Abi ekipos labai aktyviai pradėjo rungtynes. Belgai mačo pradžioje neženkliai daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau jau 13-ąją minutę Leonardo Bonucci pasiuntė kamuolį į Belgijos rinktinės tinklą. Vis tik, teisėjas po VAR peržiūros įvartį anuliavo.

31-ąją minutę Marco Veratti perėmė kamuolį belgų aikštės pusėje ir atliko perdavimą Nicolo Barellai, kuris nuostabiu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą bei išvedė italus į priekį 1:0. Neilgai trukus italai surengė keletą pavojingų atakų bei 44-ąją minutę Lorenzo Insigne dar kartą nuginklavo Thibautą Courtoisą bei rezultatas tapo 2:0 italų naudai.

Belgams rezultatą pavyko sušvelninti per pirmojo kėlinio pridėtą laiką, kai tiksliai 11 metrų baudinį realizavo Romelu Lukaku, o rezultatas tapo 1:2. Antrajame kėlinyje nė vienai komandai įvarčio pasiekti nebepavyko, o pergalę šventę italai užsitikrino vietą kitame etape.