Įvarčių lietus: „Bayern“ nušlavė penktos lygos klubą 12:0

Bavarų milžinai pervažiavo Brėmeno mažylius

Trečiadienio vakarą vykusiose Vokietijos futbolo taurės „DFB Pokal“ varžybose įspūdingą pergalę pasiekė Miuncheno „Bayern“ klubas. Bavarijos futbolo milžinas net 12:0 (5:0) palaidojo penktoje pagal pajėgumą Vokietijos lygoje rungtyniaujantį Brėmeno „Bremer“ klubą jų pačių aikštėje.

Po trijų Maximo Choupo-Motingo (8; 28; 35) įvarčių bei vieno Jamalio Musialos (16) įvarčio, prie kurių dar vieną pridėjo į savo vartus kamuolį nukreipęs „Bremer“ gynėjas Jan Luca-Warmas (27), jau prieš didžiąją pertrauką Miuncheno klubas pirmavo 5:0 ir į klausimą, kas nugalės, atsakymas visiems buvo aiškus. Nepaisant to, bavarai apsukų nemažino ir grįžę iš rūbinės.

Vienas po kito kamuoliai vėl skriejo į Vokietijos futbolo mažylių vartus: pasižymėjo po keitimo per didžiąją pertrauką į aikštę žengęs Malikas Tillmanas (47), J. Musiala (49), Leroy'us Sane (65). Po 77-ąją minutę parodytos raudonos kortelės „Bremer“ gynėjui Ugo Nobile, įvarčių puota dar labiau įsišėlo: taikliai į vartus vienas po kito smūgiavo Mickaelis Cuisance'as (80), ketvirtą sykį kamuolį į varžovų vartus pasiuntęs M. Choupo-Motingas (82), Bouna Sarras (86) bei Corentinas Tolisso (88).

4 sykius „Bremer“ vartininką Malte Seemaną nuginklavęs „Bayern“ puolėjas M. Choupo-Motingas dar pridėjo ir 2 rezultatyvius perdavimus, o iš viso „Bayern“ ekipa atliko 38 smūgius, iš kurių net 19 – į vartų plotą. Palyginimui, šeimininkai į „Bayern“ vartų plotą atliko vos vieną smūgį.