J. Mourinho palieka „Tottenham Hotspur“

Mourinho vėl atleistas

Pirmadienį šiuo metu septintoje Anglijos „Premier“ lygos vietoje esantis „Tottenham Hotspur“ pranešė, kad skiriasi su vyriausiuoju treneriu iš Portugalijos Jose Mourinho. Kartu su pagrindiniu strategu darbo neteko ir greta darbavęsi štabo nariai Joao Sacramento, Nuno Santosas, Carlosas Lalinas ir Giovanni Cerra.

58 metų portugalas Anglijos klube dirbo nuo 2019 metų lapkričio, kuomet perėmė vairą iš Mauricio Pochettino. Vis dėlto, dėtų į jį lūkesčių futbolo pasaulyje „Special One“ kartais kiek ironiškai vadinamas ekstravagantiškas treneris nepateisino – Totenhemo klubas nespindėjo nei šalies taurės, nei lygos varžybose, fiasko šiemet patyrė ir Europos taurės turnyre.

Anksčiau Londono „Chelsea“ ir „Manchester United“ treniravęs J. Mourinho nepasiekė šlovės ir ten. Apskritai, ligšiolinę J. Mourinho karjerą ūkanotajame Albione galima vertinti tik labai vidutiniškais balais.

Kas pakeis portugalą, neaišku. Pirmadienį pagrindinės komandos treniruotes ves buvęs „Tottenham Hotspur“ saugas Ryanas Masonas, šiuo metu besidarbuojantis su komandos jaunimu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts