Jautrūs Neymaro žodžiai: tapau nauju žmogumi

Neymaras pasaulio čempionate sulaukė itin daug kritikos. Brazilas dėl dažnų griuvinėjimų ir ne pačio geriausio demonstruoto žaidimo tapo ne tokia žvaigžde pasaulio čempionate, kokia tikėjosi būti.

Dėl perdėtų emocijų po pražangų Neymaras buvo ne tik kritikuojamas, tačiau tapo ir pajuokos objektu. Vis dėlto po čempionato Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždė pripažino, kad moka iš to ir pats pasijuokti.

Tiesa, šį kartą Neymaras per savo partnerius „Gilette“, kurie sukūrė vaizdo įrašą, atvėrė visą širdį ir prakalbo apie jo sunkumus bei pokyčius po čempionato.

„Batelis susmeigtas į blauzdas. Spyris į stuburą. Išlietas pyktis ant pėdos. Jūs galbūt galvojate, kad mano emocijos perdėtos ir kartais taip yra. Bet tiesa yra tokia, kad aš kenčiu aikštėje. Jūs neįsivaizduojate, ką turiu iškęsti už aikštės ribų.

Kai aš išeinu nepakalbėjęs su spauda, tai ne dėl to, kad man patinka tik laimėti, o todėl, kad aš dar neišmokau jūsų nuvilti.

Kai aš atrodau nemandagus, tai ne dėl to, kad esu išlepintas vaikas. Taip yra todėl, kad aš dar neišmokau susitvarkyti su savo susierzinimu.

Manyje vis dar gyvena berniukas. Kartais jis apstulbina visą pasaulį. O kartais jis visus tik sunervina. Ir aš kovoju, kad tas berniukas išliktų gyvas. Tačiau manyje, o ne aikštėje.

Jums galbūt atrodo, kad aš per daug krentu, bet aš iš tiesų nekrentu. Aš byru. O tai yra kur kas skausmingiau negu kai kažkas užlipa ant tavo operuotos čiurnos.

Man prireikė laiko priimti jūsų kritiką. Aš pažiūrėjau į save veidrodyje ir tapau nauju žmogui. Dabar aš čia esu, su atvira širdimi.

Aš klumpu, bet tik tie, kurie suklumpa, gali atsistoti. Galite į mane mėtyti akmenis arba galite akmenis mėtyti į šoną ir padėti man atsistoti, nes kai atsistoju aš – visa šalis atsistoja kartu su manimi“, – atvirai kalbėjo Neymaras.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts