„Juventus“ oficialiai pristatytas C. Ronaldo: mes kausimės dėl visų trofėjų

Turino "Juventus" šiandien oficialiai pristatė įsigijęs penkiskart geriausią pasaulio futbolininką Cristiano Ronaldo.

33-ejų metų snaiperis į Italiją atvyksta net po devynių sezonų Madrido "Real" gretose, kur buvo tikimasi, jog užbaigs savo karjerą.

Vis dėlto, puolėjas iškart po UEFA Čempionų lygos finalo užsiminė, kad vyks ieškoti naujų iššūkių. Būtent iššūkiu jis ir įvardino žaidimą "Serie A" pirmenybėse.

"Juventus" yra vienas geriausių klubų pasaulyje. Tai buvo ilgai svarstytas perėjimas, tačiau sprendimas prisijungti prie geriausios komandos Italijoje ir žengti labai svarbų žingsnį karjeroje buvo lengvas", – Ronaldo kalbėjo spaudos konferencijoje.

"Juventus" turi puikų trenerį bei puikų prezidentą, įpratusį laimėti. Atvykti čia buvo lengvas sprendimas."

"Tai mano karjeroje yra didelis iššūkis. Su visa pagarba, daugelis mano amžiaus žaidėjų pasirenka keliauti kitur. Žaidimas tokiame didžiuliame klube mane daro laimingu, esu "Juventus" labai dėkingas už šią galimybę."

"Mano istorija "Real" buvo puiki ir dėkoju sirgaliams. Vis dėlto, dabar noriu atiduoti save šiam gyvenimo etapui. Nesulaukiu, kol galėsiu žaisti. Esu labai motyvuotas bei noriu parodyti, jog esu aukščiausio lygio futbolininkas."

"Noriu palikti žymę "Juvės" istorijoje. Esu dėl šio iššūkio labai laimingas."

"Aš mėgstu iššūkius ir žinau, kad šis bus sunkus. Tai yra labai taktinis čempionatas, bet aš mėgstu sunkius iššūkius ir nemėgstu sėdėti bei žvelgti į savo praeities sėkmę. Aš noriu sunkiai dirbti ir toliau."

"Čempionų lyga yra trofėjus, kurį nori iškovoti kiekvienas, bet tai yra labai sunku. "Juventus" buvo netoli nuo mūsų, tačiau finalus visada lydi nežinomybė. Dėl to aš tikiuosi atnešti sėkmę, bet padaryti tai kartu su ramybe. Mes kausimės dėl visų trofėjų."

Praėjusį sezoną "Juventus" Italijoje triumfavo jau septintąkart iš eilės, o Čempionų lygos ketvirtfinalyje krito prieš "Real".

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts