Kas gali mesti iššūkį „Liverpool“?

Anglijos „Premier“ lygos sezonai visiškai priartėjo prie pabaigos, tačiau čempiono klausimas jau yra išspręstas gerokai anksčiau. Nors „Liverpool“ ekipa formaliai dar nėra užsitikrinusi titulo, tačiau abejonių niekam nekyla jau seniai ir Jurgeno Kloppo auklėtiniai pagaliau iškovos trofėjų, kurio savo kolekcijoje vis dar neturi. Nors Liverpulio klubas šį sezoną yra nesulaikomas, akivaizdu, kad artimiausi varžovai darys viską, jog kitą sezoną futbolo fanai panašaus vaizdo neišvystų ir kova dėl titulo būtų kur kas atkaklesnė. Pažvelkime, kurios komandos turi realiausius šansus įkasti „Liverpool“.

Akivaizdu, kad pirmiausia visų žvilgsniai kryps į Pepą Guardiolą ir „Manchester City“ ekipa, kurį šį sezoną, tikėtina, finišuos antroje vietoje ir vasarą padarys viską, jog sustiprintų savo sudėtį. Tiesa, tai padaryti gali būti be galo sunku, kad „miestiečiai“, pagal dabartinį UEFA sprendimą, bent du sezonus nežais Čempionų lygoje, o tai gali atbaidyti garsiausius pasaulio žaidėjus. Tiesa, šis sprendimas dar gali būti pakeistas, o to labai tikisi klubo vadovai. „Man City“ dar turi nebaigtų reikalų ir šį sezoną, kadangi vis dar tęsia savo žygį Čempionų lygoje.

Nors šį sezoną kita Mančesterio ekipa ir nerodo stebuklų, tačiau „Manchester United“ visuomet yra minimi tarp pretendentų, galinčių sugrįžti į kovą dėl trofėjaus. Sausio mėnesį į komandą atvykęs Bruno Fernandesas iš esmės pakeitė jos veidą ir „raudonieji velniai“ realiai pretenduoja į vietą pirmajame ketverte. Vasarą klubo vadovai yra pasiruošę ir vėl investuoti nemažai pinigų, jog Ole Gunnaras Soslkjaeras galėtų ir toliau diegti savo filosofiją. Nereikia pamiršti, kad „Man Utd“ turi ir krūvą jaunųjų talentų, kurie gali bet kada iššauti, todėl stebėti jų žaidimą kitą sezoną bus labai įdomu.

Londono „Chelsea“ kiek netikėtai sėkmingai pradėjo sezoną, tačiau vėliau krito į duobę. Vis tik Franko Lampardo auklėtiniai ir toliau laikosi pirmajame ketverte, o vasarą galės įsigyti naujų futbolininkų, kas turėtų padėti dar labiau sustirpinti komandos branduolį. F. Lampardas įrodė, kad gali sėkmingai vadovauti tokio lygio komandai ir net negalėdamas pirkti naujų žaidėjų suklijavo ekipos žaidimą taip, jog ši tvirtai laikosi kovoje dėl vietos Čempionų lygoje.

Žinoma, reikia nepamiršti ir tokių komandų kaip „Tottenham“, „Arsenal“, „Leicester“, „Wolves“ ar „Everton“, kurios bet kada gali iššauti. Vis tik būtų sunku įsivaizduoti vieną iš šių ekipų kitą sezoną kovojančią dėl „Premier“ lygos treofėjaus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts