Kauno „Žalgiris“ užtikrintai įveikė pirmąjį Konferencijų lygos atrankos etapą

Ketvirtadienį UEFA Europos Konferencijų lygos pirmojo etapo atsakomosiose rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo Kauno „Žalgiris“. Roko Garasto auklėtiniai namuose 2:0 nugalėjo Gibraltaro „Europa“ klubą ir žengė į antrąjį atrankos turnyro etapą.

Kauniečiai nuo pat rungtynių pradžios absoliučiai dominavo rungtynėse ir 35-ąją minute turėjo auksinę progą išsiveržti į priekį, tačiau Divine’as Naahas smūgiavo netiksliai. Vos po šešių minučių į greitą ataką pasileidęs Philipas Otele atliko perdavimą Divine’ui Naahui, o pastarasis šį kartą tiksliu smūgiu išvedė savo ekipą į priekį 1:0.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kardinaliai pasikeitė. Ant vejos ėmė dominuoti svečiai iš Gibraltaro. Vis tik, Linas Pilibaitis sulaukė puikaus perdavimo į baudos aikštelę ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, o rezultatas tapo 2:0.

Sekančiame etape Kauno „Žalgiris“ susitiks su TNS bei „Glentoran“ tarpusavio nugalėtoja.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts