Kroatijos rinktinė suspėjo į nuvažiuojantį aštuntfinalio traukinį

Kroatijos rinktinė spėjo į nuvažiuojantį Euro čempionato traukinį

Antradienį Euro 2020 čempionato D grupės rungtynėse Kroatijos rinktinė 3 – 1 nugalėjo Škotiją ir paskutinę akimirką įšoko į atkrintamųjų traukinį.

Lygiosios ar pralaimėjimas būtų reiškęs Kroatijos keliavimą namo, tuo tarpu po pergalės jie pakilo į antrą vietą ir aštuntfinalyje susikaus su E grupėje antrą vietą užėmusia ekipa. Tuo tarpu Škotams pralaimėjimas reiškia, kad čempionatas jiems baigtas.

Šiose rungtynėse 17-ą minutę kroatus į priekį išvedė Nikola Vlašičius, tačiau prieš pirmojo kėlinio pabaigą Callumas McGregoras įmušė pirmą Škotijos rinktinės įvartį šiame čempionate bei išlygino rezultatą. Kroatams persvarą sugrąžino Luka Modričius, kuris beveik iš 11 metrų išorine pėdos dalimi atliko meistrišką smūgį ir nuginklavo varžovų vartininką.

Galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo Ivanas Perišičius, kuris po L.Modričiaus pakelto kampinio galva nukreipė kamuolį į vartus ir galiausiai palaužė Škotijos nacionalinę komandą.