L.Kariusas neatmeta galimybės ateityje vėl apsivilkti „Liverpool“ marškinėlių

Stambulo „Bešiktaš" komandoje antrus metus iš eilės nuomos pagrindais rungtyniaujantis Lorisas Kariusas vis dar galvoja apie sugrįžimą į „Liverpool" klubą.

26-erių metų vartininkas, kurio kontraktas su „Liverpool" galioja iki 2021 metų, į Turkiją išvyko po tragiškai susiklosčiusios 2017-18 metų sezono pabaigos.

„Liverpool" per tą laiką jau spėjo rasti du naujus vartininkus – Alissoną ir Adrianą. Pastarasis dabar kiek netikėtai yra tapęs pagrindiniu vartų sargu dėl brazilo traumos.

Nepaisant tokios vartininkų padėties, L. Kariusas galvoja, kad durys į „Liverpool" klubą jam dar nėra galutinai uždarytos.

„Tokia galimybė yra, niekada negali žinoti", – apie galimą sugrįžimą į „Liverpool" kalbėjo vokietis. – Galbūt ir žaisiu šiame klube, tačiau dabar apie tai kalbėti dar yra anksti. Jeigu tai nebus „Liverpool", bus kita gera komanda, todėl aš visiškai nesijaudinu dėl jokio scenarijaus".

„Esu suinteresuotas galimybe grįžti ir žaisti geriausioje planetos lygoje. Žinoma, kai žaidi Anglijoje, visada esi stebimas atidžiau nei bet kur kitur. Dabar taip pat žaidžiu puikiame klube, o po sezono pažiūrėsime, kaip pasisuks mano karjera", – tęsė futbolininkas.

Prisiminęs nelemtą vakarą Kijeve, L. Kariusas savo klaidas sieja su trauma, kurią patyrė finalo metu: „Daugiau nebegalvoju apie Kijevą, tai įvyko beveik prieš du sezonus. Į tą vakarą susidėjo tiek daug aplinkybių. Aš patyriau sunkią traumą ir niekas apie tai nekalbėjo. Žmonės gali toliau kalbėti, bet manęs paprasčiausiai tai jau nebeliečia.

Esu laimingas dėl „Liverpool" klubo, kuris visgi laimėjo Čempionų lygą. Manau, kad ir šiais metais jie turi šansą tai pakartoti. Aš iki pat šiol palaikau gerus santykius su vartininkų treneriu ir keliais žaidėjais."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts