R.Lewandowskis geriausias metų sportininkas Europoje

Robert Lewandowski

Neseniai geriausiu planetos futbolininku išrinktas puolėjo pozicijoje rungtyniaujantis Robertas Lewandowskis 2020 metus įsimins tikrai ilgai, mat prie šio neeilinio įvertinimo pridėjo ir geriausio Senojo žemyno metų sportininko titulą.

Tokį įvertinimą Miuncheno „Bayern“ ir Lenkijos futbolo rinktinės puolėjui skyrė Europos žiniasklaidos atstovai. R. Lewandowskis yra trečiasis lenkas istorijoje ir vos antras futbolininkas, kuriam skirtas toks apdovanojimas po to, kai 2016 metais analogiškai buvo apdovanotas portugalas Christiano Ronaldo.

Už mūsų kaimynų žvaigždės nugaros liko britų F1 lenktynininkas Lewisas Hamiltonas, trečia vieta atiteko švedų šuolininkui su kartimi Armandui Duplančiui, o penketuką užbaigė teniso žvaigždės – serbas Novakas Džokovičius bei ispanas Rafaelis Nadalis. Jie atitinkamai pasidalino ketvirtą ir penktą vietas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts