LFF atšaukė rinktinių rungtynes su Baltarusija

Lietuvių ir baltarusių kontroliniai mačai nebeįvyks

Panašu, kad praėjusio sekmadienio įvykiai, kuomet bendrovei „Ryanair“ priklausantį lėktuvą priverstinai Minske nutupdė Baltarusijos karinė aviacija vien tam, kad suimtų juo keliavusį Baltarusijos režimui nepalankų šios šalies žurnalistą Romaną Pratosevičių, turės neigiamų pasėkmių Aleksandro Lukašenkos valdomai šaliai ne tik politine, bet ir sportine prasme.

Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius žiniasklaidai patvirtino, kad Lietuvos nacionalinės jaunimo (U-21) ir vyrų futbolo rinktinės, turėjusios žaisti birželio mėnesį kontrolines rungtynes su baltarusių rinktinėmis, to padaryti nebegalės dėl neadekvačių šios šalies politinių veiksmų. Kontrolinių mačų kaimyninėje šalyje boikotui pritarė tiek Lietuvos Profesionalių futbolininkų asociacija, tiek mūsų šalies futbolo federacija.

„Tikrai per daug rizikinga politiniame kontekste būtų rizikuoti rinktine, žaidėjų ir jų šeimų sveikata ir apsauga“, – sakė E. Stankevičius.

Jau dabar neabejojama, kad Baltarusijai dėl Lietuvai priklausančio lėktuvo perėmimo gresia ne tik UEFA, bet ir kitas sporto šakas valdančių tarptautinių organizacijų sankcijos.

PFA Lietuva ragina LFF atšaukti planuojamas kontrolines rungtynes Baltarusijoje PFA Lietuva prezidentas A.Klimavičius…

Posted by PFA Lietuva on Monday, May 24, 2021

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts