Lietuva – sutriuškinta, bet T. Ražanauskas įžvelgė pozityvą

Šiaurės airių triumfo akimirka

Dar vieną nesėkmę pasaulio čempionato atrankos mače patyrė Lietuvos futbolo rinktinė. Toliau be taškų liekantys lietuviai LFF stadione Vilniuje 1:4 (0:1) nusileido Šiaurės Airijos vienuolikei.

Nors rungtynes šeimininkai pradėjo gana pakilia nata, jau 20-ąją susitikimo minutę svečiai išsiveržė į priekį dėka tikslaus Danielio Ballardo smūgio.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, 50-ąją dvikovos minutę, Šiaurės Airija padvigubino pranašumą po tiksliai realizuoto Conoro Washingtono 11m baudinio.

Vis dėlto, Lietuva dar galėjo grįžti į rungtynes. Po pakelto kampinio 55-ąją minutę Rolandas Baravykas nuginklavo varžovų vartininką Bailey Peacocką-Farellą, o dar po 6 minučių į šaiurės airių vartus buvo skirtas 11m baudinys. Deja, Arvydui Novikovui jo realizuoti nepavyko, o jau netrukus Fortūna lietuvaičiams dar sykį atgrežė nugarą – 67-ąją minutę Shane'as Lavery pelnė trečiąjį įvarti Šiaurės Airijai.

Paskutinį rungtynių įvartį iš dar vieno 11m baudinio 82-ąją minutę svečiams pelnė Patrickas McNairas.

Po pralaimėjimo rungtynėse dėl koronaviruso negalėjusį dalyvauti Valdą Ivanauską pakeitęs Tomas Ražanauskas į pesimizmą nebuvo linkęs:

„Manau, rezultatas nėra logiškas ir teisingas. Sakykime, kertinis momentas, kai neįmuštas 11 m baudinys, bet tai futbolas, nieko nepadarysi. Arvydas yra mūsų lyderis ir, manau, kitoje situacijoje, kitose rungtynėse Arvydas baudinį realizuos. Galima sakyti, tai ne jo diena. Kalbant apskritai, rezultatas galėjo būti švelnesnis“, – įsitikinęs T. Ražanauskas.