Lietuvos futbolo rinktinė FIFA reitinge pasiekė dar neregėtas žemumas

Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) atnaujintame pasaulio futbolo šalių reitingo rikiuotėje Lietuvos futbolo rinktinė dar kartą smuktelėjo žemyn ir pasiekė naują šalies antirekordą.

Draugiškų rungtynių nežaidusi ir per mėnesį vienuoliką taškų praradusi Lietuvos rinktinė į priekį praleido dar tris rinktines ir nusirito iki 148 pozicijos. Mūsų šalies atstovus aplenkė dvi Afrikos valstybių rinktinės: Lesotas ir Etiopija bei Afganistanas.

Skaičiuojant vien Europos šalių reitingą lietuviai lenkia vos šešias rinktines: Moldovą, Kosovą, Maltą, Lichtenšteiną, San Mariną ir Gibraltarą.

FIFA reitinge toliau pirmauja Vokietija (1602 taškai), o už jos rikiuojasi Brazilijos (1483 taškai), Portugalijos (1358 taškai), Argentinos (1348 taškai) ir Belgijos (1325 taškai) rinktinės.

Estijos rinktinė per mėnesį prarado keturias pozicijas ir užima 84-ąją vietą, o dvi pozicijas praradę latviai žengia 131 pozicijoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts