Lietuvos moterų futbolo rinktinė rodo pavyzdį vyrams – žais Baltijos taurės finale

Lietuvos moterų futbolo rinktinė Baltijos taurės finale

Alytuje Ir Jonavoje šiuo metu vyksta 2021-ųjų metų Baltijos moterų futbolo taurės turnyras, o jo finale sekmadienį susitiks Lietuvos bei Farerų salų rinktinės.

Lietuvos vyrų rinktinė Baltijos taurės turnyre pralaimėjo Latvijos ir Estijos futbolininkams, o štai mūsų šalies moterų nacionalinė komandą varžybas pradėjo labai skambia pergale.

Jonavos futbolo aikštėje vykusiose rungtynėse Lietuvos futbolininkės ketvirtadienio vakarą, net 5:0 sutriuškino Latvijos atstoves. Du įvarčius mūsų šalies komandai pelnė Liucija Vaitukonytė, po sykį pasižymėjo Paulina Sarkanaitė, Algimantė Mikutaitė ir Milda Liužinaitė.

Po šios pergalės Lietuvos moterų rinktinė iškovojo teisę žaisti turnyro finale. Merginos jame susitiks su viešniomis iš Farerų salų, kurios kitame vykusiame pusfinalyje po 11 metrų baudinių serijos įveikė Estijos futbolininkės bei taip pat iškovojo teisę žaisti turnyro finale.

Finalinės rungtynės įvyks jau šį sekmadienį Alytuje ir 14:00 bus transliuojamos per „DELFI TV“ platformą. Mažojo finalo varžybos tarp Estijos bei Latvijos moterų rinktinių prasidės 12:00 ir bus žaidžiamos Jonavos futbolo stadione.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts