„Žalgiris“ prasibrovė į kitą Europos lygos etapą, kuriame greičiausiai susitiks su „Sevilla“

Ketvirtadienį vakare dėl kelialapio į trečiąjį Europos lygos atrankos etapą Lichtenšteine kovojo Vilniaus "Žalgiris" su savo žiūrovų palaikoma "Vaduz".

Pirmąjį susitikimą žalgiriečiai namuose laimėjo rezultatu 1-0, todėl į aikštę žengė turėdami vieno įvarčio pranašumą. "Žalgiris" galėjo šioje dvikovoje net pralaimėti rezultatu 1-2 ar panašiu skirtumu.

Pirmasis kėlinys nieko gero nežadėjo, tačiau fantastiškas legionieriaus iš Austrijos įvartis nulėmė lygiąsias ir vilniečių patekimą į kitą etapą.

"Žalgiris" buvo nubaustas 34-ąją susitikimo minutę, kai leido pasižymėti varžovų saugui Jodeliui Dossou.

Visgi, antrajame kėlinyje Valdo Urbono auklėtiniai daugiau klaidų nebekartojo ir net sugebėjo išlyginti rezultatą – Tomašas Šimkovičius nuostabius smūgiu iš maždaug 20 metrų kamuolį nuo skersinio pasiuntė į vartų tinklą.

Per likusį laiką "Vaduz" stojo į lemiamą šturmą, tačiau jį žalgiriečiai sėkmingai atlaikė ir į Vilnių grįžta su geromis nuotaikomis.

Trečiajame Europos lygos etape Lietuvos futbolo gerbėjų greičiausiai lauks tikras saldainis – pagal visą logiką į Lietuvą turėtų atvykti Ispanijos gigantė "Sevilla".

Ši pirmoje dvikovoje "Upjest" ekipą sutriuškino rezultatu 4-0, todėl jokių realių galimybių prasibrauti toliau nėra.

Rezultatas:

"Vaduz" 1 – 1 "Žalgiris"
(Pirmas mačas: 0-1, galutinis rezultatas: 1-2)
34′ [1 – 0] J. Dossou
66′ [1 – 1] T. Šimkovič

Startinės sudėtys:

"Žalgiris": Džiugas Bartkus, Rolandas Baravykas, Mamadou Mbodjis, Marko Tomičius, Donovanas Sljingardas, Slavko Blagojevičius, Saulius Mikoliūnas, Liviu Antalis, Jeremy Manzorro, Ogana, Tomašas Šimkovičius.

"Vaduz": Andreas Hirzelis, Mohamedas Coulibaly, Christopheris Drazanas, Maximilianas Goppelis, Marco Mathys, Philippas Muntwileris, Igoris Tadičius, Sadikas Vitija, Sandro Wieseris, Mario Bühleris, Jodelis Dossou.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts